Контент – це термін яким заведено називати наповнення (склад) певного інформаційного ресурсу. Зазвичай дане слово використовується у сфері інтернет-ресурсів і під його характеристику підпадають: текстові та відео матеріали, аудіо записи чи зображення.
2700 громадян репостнули, допомагають. Їм не жалко!Ну, що, вже повідписувалися від груп, які постять ші-картинки чи «еліксири здоровʼя»? Повертайтеся назад, нам з вами треба їх знищити
Що ми НЕ робимо, коли бачимо таку публікацію?
Ми не коментуємо, не намагаємося нікому пояснити, що це фейк. Бо таким чином ми лише допоможемо її поширити.
Натискаємо «Поскаржитися» на публікацію. Якщо скарг буде багато, Фейсбук відреагує. Так само скаржимося на сторінки-боти.
Що зробити, щоби ваш інфопростір очистився?
Перевірте, на які групи і сторінки ви підписані і відпишіться від тих, які вас здивували)))
Видаліть з друзів людей, яких ви не знаєте насправді, людей, на сторінці яких тільки репости - цілком можливо, що це боти.
До речі, отой військовий на фото внизу - генерал Ніколюк, думаю, його є кому привітати і без фейсбуку Добрим словом військових підтримувати можна, але на їхніх справжніх сторінках
Нагадаю - в попередніх публікаціях я розповіла, хто і навіщо генерує такий контент і в чому його небезпека.
Робити наступний пост про небезпеку тестів у фб, додатків для створення аватарок і тд? Чи це вже вчорашній день і краще написати, що таке фейки і де шукати перевірені новини?
Немає коментарів:
Дописати коментар