субота, 21 листопада 2015 р.

Для користувачів ПК



Безплатні програми з українським інтерфесом. Україномовні версії комп’ютерних програм .
Більшість програм безплатні. Даю посилання тільки на офіційні сайти цих програм.

Антивірус " Аваст " - безплатний. Має українську мову інтерфейсу.
Завантажити можна тута
https://www.avast.ua/index

Skype - безплатний інтернет-пейджер для спілкування з друзями. Має українську мову інтерфейсу. Щоб обрати українську мову - заходите в верхнє меню Инструменты -> Изменить язык - > Українська.
Завантажити Скайп можна тут
http://www.skype.com/ru/download-skype/skype-for-computer/

Dr. Web Cureit - безплатний україномовний антивірус. Але він не висить в пам’яті цілодобово, так як касперський, чи нод 32. Доктор веб кюре іт працює лише тоді коли ви його запустите і перевіряє лише там, де ви йому скажете. Запустили - перевірили комп’ютер на заражені файли і закрили. Діє він десь місяць. Після чого старий файл видаляєте і качаєте новий доктор веб куре іт. В принципі програма потужня - знаходить в 10 разів більше вірусів, ніж касперський. Але недолік в тому, що він не висить в пам’яті цілодобово. Завантажити Dr. Web Cureit можна тут
http://www.freedrweb.com/cureit
Щоб скачати тиснете "Скачайте бесплатно"->ставите галочку біля "Я хотел бы получать новостные рассылки компании «Доктор Веб»"->Вписуєте свій імейл-> тиснете "Далее"-> тиснете на кнопку "Скачать Dr.Web Cureit с функцией отправки статистики". Бо інакше не скачається.

Ще є сайт для перевірки одного файлу 57-ма антивірусами
https://www.virustotal.com/
Майксимальний розмір завантажуваного файлу - 128 мегабайт. Сайт не україномовний. Але будь-кому буде корисним.

Winamp - безплатний плеєр для прослуховування музики. Для відео вона теж підходить, але гірше. Можна створювати бібліотеку всієї музики, що знаходиться на комп’ютері і шукати по цій бібліотеці потрібну мелодію значно простіше, ніж вишукувати її по всьому комп’ютеру. Через нього можна слухати і інтернет-радіо. Підтримує плейлісти.
Завантажити вінамп можна тут
http://ru.winamp.com/winamp
Завантажити українську мову можна тут
http://ru.winamp.com/plugin/ukrainian-language-pack/1751
Файл треба встановити. Після встановлення українського мовного файлу запускаєте вінамп, клікаєте правою кнопкою миші на головному вікні. Обираєте Сервис->Параметры->Локализация->Winamp-uk-ua. Після чого вінамп попросить вас дозволу перезапуститись.
Вінамп підтримує такі типи музичних і відео файлів:
MPEG: MPEG-1, MPEG-2, MP3, AAC, AACplus, WMA, WMV, ASF, MIDI, RMI, KAR, MIZ, MOD, XM, S3M, STM, IT, AMF, OKT, PTM, Ogg Vorbis,
FLAC, CDA, WAV, VOC, AU, SND, AIFF, NSV, NSA, M2VV, AVI,
M3U, PLS (формат файла), FLV.

Bit-torrent - безплатна програма для завантаження файлів з торрентів.
Завантажити біт-торрент можна тут
http://www.bittorrent.com/intl/ru/downloads/win
Там англомовна версія і там же окремо можна завантажити і мовний пакет, в якому є і українська мова. Після встановлення мовного пакету йдете в верхнє меню Options->Preferences->General->Language->Ukrainian. Після чого вас попросить перезапустити програму.
(це в англомовній версії)
В російськомовній версії залазите в верхнє меню Настройки->Настройки программы->Общие->Язык->Ukrainian

uTorrent - безплатна програма для завантаження файлів з інтернету через торренти. Має ті самі можливості, що і біт-торрент, про який я писав трохи вище.
Завантажити utorrent можна тут
http://www.utorrent.com/intl/ru/
Українська мова входить до комплекту програми. Змінити мову на українську можна так: вгорі меню Настройка->Конфигурация->Общие->Язык->Ukrainian->Ok. Після чого програма попросить вас перезапустити її.

VLC - безплатний відео плеєр. Відкриває практично будь-який відео-файл і будь-який аудіо-файл. Найпотужніший з усіх плеєрів. Ним можна дивитись і відео-канали через інтернет.
Завантажити vlc-програвач можна тут
http://www.videolan.org/vlc/
Якщо у вас російськомовна версія - змінити мову на українську можна так: Клік правою кнопкою миші->Интерфейс->Настройки->Интерфейс->Язык->українська мова->Сохранить. Після чого треба перезапустити програму.
Якщо у вас англомовна версія - мову можна змінити так:
Клік правою кнопкою миші->Interface->Preferences->Interface->Menus language->українська мова->Save. Після чого треба перезапустити програму.

Winrar - архіватор файлів. Можна стиснути купу різних файлів в один архів, який буде займати менше місця, ніж вся та купа файлів. Іноді удається стиснути файли на 80%. Зручно пересилати файли другу через пошту одним архівом.
Програма платна. Але, при великому бажанні можна знайти через яндекс, як її зареєструвати.
Завантажити україномовну версію вінрар можна тут
http://www.win-rar.com/download.html?&L=0
Для скачування вибираєте "Ukrainian".
Наскільки я знаю, раніше можна було встановлювати і платну версію і не реєструвати її і вона працювала роками.
Архіватор підтримує такі типи файлів:
RAR, ZIP, 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, JAR, LZH, TAR, UUE, Z, ISO.

Opera - безплатний броузер для перегляду інтернет-сторінок.
Завантажити оперу можна тут
http://www.opera.com/uk
Після встановлення клікаєте вгорі на кнопці Opera->Настройки-> Браузер->Языки->Украинский. Після чого треба перезапустити Оперу. Якщо української мови в списку мов не буде - її можна завантажити тут:
http://www.opera.com/download/languagefiles/
Дивіться, щоб версія вашої опери співпадала з версією мовного файлу.

Mozilla Firefox - безплатний броузер для перегляду інтернет-сторінок.
Є два способи українізувати мозілу.
1) спосіб:
Завантажити зразу мозілу з українською мовою інтерфейсу тут
https://www.mozilla.org/uk/firefox/desktop/
2) спосіб:
Завантажити мозілу тут
https://www.mozilla.org/ru/
Встановити українські мовні файли (українізатор меню і файл українського словника для перевірки правописання, коли ви пишете українською на сайтах, щоб ви не робили помилок) завантажити як доповнення до мзіли ці мовні файли можна тут
https://addons.mozilla.org/RU/firefox/language-tools/

Google Chrome - безплатний інтернет-броузер для перегляду інтернет сторінок.
Посилання на україномовну версію
https://www.google.com/intl/uk/chrome/browser/desktop/

Light Alloy - безплатний програвач відео-файлів. Можна і музику слухати. Але для відео краще підходить. Підтримує плейлісти.
Завантажити лайт елой можна тут
http://www.light-alloy.ru/
Раніше, щоб зареєструвати цю програму треба було відповісти на загадку. Відповідь на загадку можна було знайти через яндекс. Потім здається загадку прибрали і програма ніяких реєстрацій не вимагала.
Щоб українізувати лайт елой - клікаєте правою кнопкою на заголовку вікна -> Программа -> Настройки -> Внешний вид -> Язык -> Ukrainian -> Ok. Програму перезапускати не треба - мова зразу зміняється.

Daemon-tools - безплатна програма для емуляції дисків. Ця програма дозволяє запускати диски, захищені від копіювання.
Якщо у вас комп’ютерна гра, яка не йде без диску - ця програма дозволяє змонтувати диск з образу. Файли образів можна завантажувати і з інтернету. Робити файли образів можна і в програмі Nero. А в демон-тулсі ці образи монтувати. Після монтування заходити в Мой компьютер і у вас там з’являється ще один диск - емуляція того диску, образ якого ви завантажили. Наприклад ваша улюблена гра. І запускаєте ту гру з диску.
Завантажити Деймон-тулс можна тут
http://www.daemon-tools.cc/rus/home
Українську мову можна вибрати так: клікаєте правою кнопкою миші на значку програми в треї (біля годинника) -> Настройки -> Общие -> Язык -> Ukrainian -> Применить.
Програму перезапускати не треба.

Alcohol 120 % - платна програма для емуляції дисків. Ця програма дозволяє запускати диски, захищені від копіювання. На відміну від демон-тулса ця програма дозволяє ще й копіювати диски, захищені захистом (дозволяє створювати образи дисків). Програма Nero рідко справляється з копіюванням захищених дисків. А алкоголь може все. Але ця програма платна. Якщо знайдете в інтернеті реєстрацію - вважайте що вам дуже поталанило.
Завантажити демо-версію можна тут
http://trial.alcohol-soft.com/en/downloadtrial.php
Українська мова інтерфейсу входить в стандартний набір програми.

XnView - безплатна програма для перегляду картинок. Аналог ACDSee. Дуже потужня програма з купою прибамбасів. Підтримує всі типи картинок. Можна конвертувати в будь-який формат картинку. Можна дивитись картинки в режимі слайд-шоу. Можна створювати списки картинок. Можна проводити прості операції з картинками: обрізати, змінювати розмір, редагувати гамму кольорів та застосовувати різні ефекти.
Всі ці ефекти відразу можна застосовувати до великої кількості файлів.
Завантажики Ексенвью можна тут
http://www.xnview.com/en/xnview/#downloads
Я вибирав тип завантаження XnView Ext. Setup, щоб отримати максимальну кількість можливостей програми.
Українська мова відразу йде після встановлення. Нічого змінювати не треба.

Download Master - безплатний менеджер для завантаження файлів з інтернету. Найпотужніша програма для скачування файлів з інтернету.
Звантажити даунлоад мастер можна тут
http://www.westbyte.com/dm/index.phtml?page=download
Після встновлення українську мову можна вибрати так:
Вгорі меню Вид->Language->Ukrainian. Перезапускати програму не треба. Мова зразу змінюється.

FileZilla - безплатний FTP-менеджер для завантаження файлів в інтернет по фтп-протоколу. Для тих хто створює сайти або завантажує файли на файлообмінники.
http://filezilla.ru/get/
Якщо у вас російськомовна версія - змінити мову можна так:
Вгорі меню Редактирование->Настройки->Язык->Ukrainian->Ok.
Перезапускати програму не треба. Мова зразу змінюється.
В англомовній версії мова міняється так: Edit->Settings->Language->Ukrainian->Ok.

Mail.ru-агент - безплатна програма для спілкування з друзями. Аналог скайпу. Дозволяє спілкуватися і через веб-камеру. Українська мова інтерфейсу входить до набору стандартних мов. Доволяє спілкуватися по ICQ (по аські). Крім того програма повідомляяє вам, якщо вам прийшов лист на вашу поштову скриньку на мейл-ру (тобто такий собі скайп + поштовий клієнт).
Завантажити можна тут
http://agent.mail.ru/

Crystal Player - безплатний програвач відео файлів. Потужня програма з купою звукових і відео фільтрів, з еквалайзером зі зміню яскравості, контрасності. Якщо у вас фільм в поганій якості - можна застосувати різні ефекти і якість покращиться. Можна додати басів і звук буде як в кінотеатрі. Плеєр швидкий, багато ресурсів у системи не забирає. Підтримує багато типів відео-файлів.
Завантажити крістал плеєр можна тут
http://www.crystalplayer.com/
Українську мову можна встановити, якщо у вікні програми вгорі клікнути по лупі->Язык->Українська. Програму перезапускати не треба - мова сама змінюється.

Adobe Reader - безплатна програма для читання електронних книг в форматі PDF.
Завантажити україномовну версію можна з офіційного сайту
http://ardownload.adobe.com/pub/adobe/reader/win/11.x/11.0.00/uk_UA/AdbeRdr11000_uk_UA.exe

Gimp - безплатний україномовний аналог Фотошопу. В ній прибамбасів трохи меньше, ніж у Фотошопі, але всіма прибамбасами Фотошопу більшість людей навіть не користується, а найосновніше у Гімпі є.
Завантажити Гімп можна тут (з торрента швидше скачується)
http://www.gimp.org/downloads/
Щоб українізувати Гімп - заходите в меню Правка->Параметры->Интерфейс->Язык->украинский->Ok.
Після чого програма нічого не каже, але її треба перезапустити, щоб мова помінялася.

Українська розкладка клавіатури .
У багатьох проблеми з українською розкладкою клавіатури. Вона не зручна. Нема літери ґ. Нема апострофа. Щоб ввести апостроф доводиться змінювати розкладку клавіатури. Можна самому собі зробити розкладку клавіатури. Для цього качайте програму Keybord layout Creator (інтерфейс у неї англійський)
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=22339
Ось тут розказано, як створити свою розкладку клавіатури в іншій програмі - Keyboard Layout Manager
http://lukom.org/blog/ukr-keyb-layout
Ця програма трохи зручніша за Keybord layout Creator.
Кому ліньки панькатись - можете завантажити вже готові українські розкладки клавіатури, створені іншими людьми. Ось тут розкладка клавіатури.
http://www.datafilehost.com/d/cc119825
Щоб скачати - тиснете на малу кнопку Download. Розпаковуєте архів. Для встановлення запускаєте Setup.exe. Після встановлення клікаєте по значку мови правою кнопкою->Параметры->Та розкладка, що ви встановили буде називатись "Українська!!!". Всі інші українські розкладки в списку поудаляйте., щоб вони вам не заважали. В цій розкладці літера ґ друкується там де російська ё. Також можна надрукувати ґ, якщо натиснути правий Alt + г. Апостроф друкується так: Shift +8 (тобто, апостроф замість зірочки). Всі інші букви друкуються так само, як на звичайних клавіатурах. Тобто, це найпростіша клавіатурна розкладка без зайвих символів. Для середньостатичтичної людини - все що треба (апостроф і літера ґ). Якщо вам треба більше - шукайте в яндексі - там купа розкладок, але всі вони переобтяжені зайвими символами, які більшості людей будуть лише заважати.


Українізація інтерфейсу сайту ВКОНТАКТЕ
Тут інструкція, як це робиться
https://plus.google.com/103071676773530042957/posts/GwPVbUubMPt

Українізація інтерфейсу сайту Ютубу
Тут інструкція, як це робиться
https://plus.google.com/103071676773530042957/posts/fb3ZdxqX4yE

Українізація інтерфейсу Яндексу. І як шукати в яндексі лише по україномовним сайтам
Тут інструкція, як це робиться
https://plus.google.com/103071676773530042957/posts/YvZL8uBecdb

Як шукати в Гуглі лише по україномовним сайтам
https://plus.google.com/103071676773530042957/posts/4P97FhMQ5s3

Ці програми покривають 80% потреб середньостатистичної людини. Якщо хтось ще знає якісь програми з україномовним інтерфейсом - пишіть у коментах .

Немає коментарів:

Дописати коментар