субота, 31 серпня 2019 р.

МРІЇ - High Up 5. Плюс для розучування



МРІЇ - High Up 5. Плюс для розучування

Співають діти - Леся Горова. Плюс для розучування



Співають діти - Леся Горова. Плюс для розучування

Солька - Вчителька



Солька - Вчителька

Зовсім трішки підросли І вже в перший клас пішли На уроці мовчимо Математику й письмо Нас навчає... Вчителька, вчителька Перша моя вчителька Парти нові і стільці Зошит, пензлик, олівці Все тут нове все незвичне Допоможе доброзичне Ставлення моєї... Зібрати портфелики Й зав'язати шнурівки Треба вміти все самому І за тата і за маму В школі наша... Юрчик скаче на столі А вазон вже на землі Таня голосно співа Веселиться дітвора Аж ось заходить...

Новий день - Аліса Чиджан (Аліса Нота). Плюс для розучування



Новий день - Аліса Чиджан (Аліса Нота). Плюс для розучування

Вебінар - Музичне мистецтво в сучасній освіті. Частина ІІ



Музичне мистецтво в сучасній освіті. Частина ІІ

У другій частині даного вебінару ми зосередимо свою увагу саме на вчителі музичного мистецтва. Яким має буди сучасний музичний педагог? Ми розглянемо основні концептуальні підходи, які використовуються в сучасній освіті для підготовки майбутніх музичних фахівців.
Також розглянемо що таке педагогічна практика, та яку роль вона відіграє в особистісному становленні майбутнього педагога з музики. Розкриємо питання взаємодії студентів-практикантів з учнями в загальноосвітніх навчальних закладах.
Частина ІІІ. Сучасний музичний педагог: його саморозвиток та особистісні характеристик
·         3.1. Концептуальні підходи до підготовки педагогів музичного мистецтва
·         3.2. Професійна компетентність вчителя музики
·         3.3. Особистісне становлення майбутнього вчителя музичного мистецтва
·         3.4. Особливості підготовки музичного педагога

Вебінар - Музичне мистецтво в сучасній освіті. Частина І

Музичне мистецтво в сучасній освіті. Частина І

Першу частину даного вебінару ми присвячуємо саме сутності музичної освіти та особливу увагу звертаємо на неї з позиції дітей. Так, в першому розділі ми зупинимось на визначенні сучасної музичної освіти, розглянемо основні тенденції її становлення.
Другий розділ вебінару розкриває методичне забезпечення музичної освіти в Україні. Особлива увага звертається на співпрацю батьків та школи в музично-естетичному вихованні дітей, адже саме в родині формується початкове ставлення дитини до оточуючого світу.
Зупинимось на сутності особистісно-орієнтованого підходу до музичного навчання та визначимо значення інтегрованого навчання на уроках музичного мистецтва в початковій школі, адже відомо, що діти молодшого віку краще сприймають інформацію саме в ігровій формі.
Розглянемо основні методи викладання музики в загальноосвітній школі, визначимо роль сучасних мультимедійних засобів у проведенні уроків музичного мистецтва.
Також, зважаючи на емоційну напруженість сьогодення, виділимо важливість використання музики як терапії, яку можна ефективно використовувати в навчально-виховному процесі.
І останнє, розглянемо урок музики зі структурної позиції, як правильно та краще побудувати урок музики, який буде не тільки корисний, але і цікавий учням.
Частина І. Сутність та характеристика сучасної музичної освіти в Україні
1.1.Поняття та завдання музичної освіти
1.2.Сучасні тенденції розвитку професійної музичної освіти
Частина ІІ. Сучасні методики музичного викладання в школі
2.1. Співпраця школи та сім'ї задля розвитку музично-творчих здібностей дитини
2.2. Інтегроване навчання на уроках музики в початковій школі
2.3. Особистісно-орієнтований підхід до музичного навчання
2.4. Методи викладання музики в сучасній школі
2.5. Використання засобів мультимедіа на уроках музичного мистецтва
2.6. Музикотерапія в навчально-виховному процесі
2.7. Проведення музичного уроку в школі



Як потрібно правильно заповнювати класний журнал?

5 мобільних додатків для вчителя (та одна цікава пошукова система)

TimeTable – універсальний електронний записник, який контролюватиме робочий розклад

Від початку TimeTable створювався у якості помічника для школярів чи студентів, але його можливості значно ширші. Ми рекомендуємо його використовувати для запису розкладу, погодьтесь, на початку року навантаження досить сильне, все важко втримати в голові.
Дозвольте цьому додатку трохи полегшити життя, адже воно буде безвідмовно нагадувати про важливі події чи дати, а на час проведення уроку автоматично вимикатиме звук на смартфоні. До його переваг можна віднести зручний і досить простий дизайн. Прописуйте у додатку свій розклад на один чи декілька тижнів – і ви вже точно нічого не забудете.

Teacher Gradebook – вчительский журнал, який допоможе автоматизувати процес виставляння оцінок

Teacher Gradebook – вчительский журнал, створений вчителем. До речі, додаток – англійською, проте автор завбачливо розмістив відео, де є детальна інструкція по роботі. Для вчителя він цінний таким функціоналом:
  • Можливість створити тижневий розклад.
  • Експорт створеного розкладу в ПДФ.
  • База даних зашифровується, що гарантує безпеку усім внесеним даним.
  • Можна внести дані учнів поіменно, заповнюючи їх профіль оцінками, відстежуючи динаміку дитини окремо чи на фоні класу. Учнів можна групувати за будь-яким принципом.
  • Різними кольорами можна позначати різні за значенням події.
  • Є змога відмічати відсутніх.
Загалом це електронна версія звичного для кожного вчителя журналу. Непоганий варіант для класного керівника, оскільки додаток багато процесів виконує автоматично, суттєво полегшуючи робочий процес (наприклад, виводить статистику, середній бал учня чи класу).

Teacher Aide – допоможе класному керівникові вести звітність по успішності класу

Ще один додаток для відстеження оцінок та відсутності учнів. За традиційною практикою він має безкоштовну версію з обмеженими властивостями та більш повний платний варіант. В останньому випадку можна розміщати дані не про один клас, а про 30, за потреби.
Цей мобільний додаток напрочуд актуальний для класних керівників, які збирають статистику, щоб згодом звітувати перед керівництвом чи батьками. Не зайвою є можливість складати власний графік та звіти.
Teacher Aide прекрасно синхронізується з деякими іншими додатками, зокрема, Google Classroom, про який мова піде далі. До речі, додаток русифікований, проте у цьому плані не досконалий, а потребує авторського доопрацювання.

ClassDojo – креативний інструмент для планування та контролю роботи з окремими учнями, всім класом

Це додаток, який спершу може ввести в оману, бо ззовні здається, що він підходить виключно для роботи з малечею. Проте це напрочуд ефективний інструмент по роботі зі школярами будь-якого віку. Хай вас не дивують смішні зображення, бо в них закладена можливість створення оригінального електронного щоденника. Ви можете:
  • створити план роботи з кожним окремим учнем;
  • сформулювати навчальні задачі всьому класу.
Використовуйте заплановані повідомлення, щоб інформувати учнів про важливі події, про які ті могли забути, або ж просто нагадувати про виконання домашніх завдань. Більш того, за його допомогою можна спілкуватися і з батьками учнів. Приємний момент – у кого складнощі з англійською, можна обрати більш знайому мову (наприклад, російську).
ClassDojo суттєво відрізняється від попередніх. Це м’який наглядач, що стимулюватиме дитину успішно навчатися. Сервіс зрозумілій, ним можуть користуватися не тільки вчителі, а й батьки та діти, яким пропонуються паролі, після створення відповідного акаунту.

Google Classroom підійде усім учителям-предметникам для віртуального контролю виконання завдань

Імовірно, краще було б розглянути комплексно весь функціонал сервісів Google, адже в умілих руках він напрочуд корисний, спроможний допомогти зекономити не лише час, а й стоси паперу. Більш того, у нові часи необхідно бути мобільним, а Google Classroom сприяє цьому.
По-перше, додаток чудово працює не лише на смартфоні чи планшеті, а й на звичайному комп’ютері. По-друге, дуже цінною є можливість користуватися і Google Диском. Ресурс дає детальну інструкцію, як працювати з додатком, а ми лиш окреслимо привабливі сторони:
  • Дуже прості налаштування та можливість їх змінювати у будь-який час.
  • Дає можливість більш швидко і коли завгодно не лише створити навчальні матеріали, а й перевірити виконані учнями завдання.
  • Усі матеріали залежно від призначення автоматично розподіляються за теками, створеними раніше.
  • Можливість налагодити ефективний навчальний процес, створюючи оголошення, які можна відразу ж обговорити з учнями.
  • Абсолютна безпека, бо інструмент не використовує данні вчителів та учнів, зовсім не містить реклами.
Як почати користуватися? Створіть Google-акаунт, вивчіть можливості сервісу та починайте використовувати їх безкоштовно. На думку редакції, це один з найбільш зручних ресурсів для організації та контролю дистанційного навчання.

Google Scholar – ідеальна система пошуку наукових робіт та публікацій

Інколи виникають труднощі з пошуком інформації в інтернеті, особливо, якщо мова йде про необхідність знайти не мережеву статтю, а наукову роботу чи розробку. Часто такі пошуки спрямовують до досить дивних сайтів, перенасичених рекламою, чи таких, що розповсюджують віруси. У час, коли потрібно уважно слідкувати за кібербезпекою, подібні пошуки можуть вкрай негативно вплинути на комп’ютер, а зрештою і на продуктивність вчителя.
Для пошуку наукових робіт рекомендуємо ознайомитись з усіма можливостями системи Google Scholar. Вона індексує повний текст наукових публікацій, що стосуються будь-яких дисциплін. У результатах пошуку видаватимуться цифрові або фізичні копії статей за запитом. Більш того, система запропонує й матеріали, в яких цитується інформація з певних фахових джерел. Ресурс є дуже корисним для підвищення власної кваліфікації, а також у процесі підготовки наукових робіт учнями.
Можливості інтернету, мобільних додатків завжди будуть дружніми до тих, хто вміє ними користуватися та цінує наданий функціонал. Інформація у цій статті подається не на правах реклами, а виключно з оцінкою практичної користі для будь-якого вчителя, який прагне більш ефективно використовувати свій час, залучаючи сучасні технології.

Шумова руханка


вівторок, 20 серпня 2019 р.

Double Shock & Сестри Басараби - ШКОЛА

Double Shock & Сестри Басараби - ШКОЛА

Ми були тільки вчора малими,
Світ здавався великим всім нам.
Швидко виросли і стали крутими
Ми зірвали, ми зірвали Інстаграм.

Приспів:
Школа – відповіді, запитання
Школа – перше у житті кохання
Школа – рідна, дякую за все!
Школа – з тобою серце моє.

Нас цікавлять тільки модні тренди,
В фешн-гаджетах весь інтерес
Лайки, рейтинг, паблік та івенти
Лиш навчання спричиняє стрес.

Bridge:
Ей-ей-ей
Вже, може, досить вчитись?
Ей-ей-ей
І час повеселитись?
Та ти і я ми добре знаєм:
Знаннями двері відкриваєм.
Щоб стати кимось в цьому світі,
Потрібна нам шкільна освіта.

Приспів.

ШКОЛА - Double Shock & Сестри Басараби. Плюс для розучування


субота, 17 серпня 2019 р.

Шкільний рок-н-ролл




Шкільний рок-н-ролл

Шкільний рок-н-ролл (Minus)


Шкільний автобус

Шкільний автобус

Слова: Михайло Назарець
Музика:Михайло НазарецьВиконує: ансамбль «Імпульс»
Вранці їдемо до школи —
Учні та учителі,
Нас везе шкільний автобус,
Ми радіємо усі.
Сонце нам яскраво світить,
Настрій швидко підійма.
Їдуть і дорослі, й діти,
Рідна школа нас чека.
Приспів:
Шкільний автобус, дорога біжить.Ми кожен ранок чекаєм цю мить.Шкільний автобус, ми знаєм одне,Що він зі школи нас додому підвезе.
Миттю пробіжать уроки,
В школі дзвоник забринить,
Наш автобус чує кроки,
Швидко дітвора біжить.
Треба нам зайняти місце,
Краще у вікна.
Сонце вже яскраво світить,
Вітер завива.
Приспів.
Після школи нас чекає
Знову подорож нова.
І везе шкільний автобус,
Настрій дітям підніма.
Ми додому разом їдем,
Веселяться всі.
Завтра в школу всі поїдуть:
Учні й вчителі.

Шкільний автобус по дорозі біжить.
За вікнами тільки вітер свистить.
Ми їдем, їдем, їдем додому,
А завтра вранці знову в школу.

Перший раз

Перший раз

Слова: Михайло Назарець
Музика:
 Михайло Назарець
Виконує: Софійка Шпіталь
Перший раз до школи я іду,
Перший свій портфель сама несу.
Зустрічає радо новий клас,
Свято радісне у мене перший раз.

Приспів:

Перший дзвоник, перший урок,
Перша парта, перший дзвінок.
Перший вчитель мене зустріча,
Ось така я учениця поки що мала.
Перші зошити, нові книжки,
Вчить уроки буду залюбки.
Нових друзів в мене цілий клас,
Свято радісне у мене перший раз.

Приспів.


Перша вчителька за руку візьме,
В світ новий, цікавий поведе.
Нових друзів в мене цілий клас,
Свято радісне у мене перший раз. 

Приспів.

Студія Лева - Апчих



Студія Лева - Апчих

Музика і аранжування - Олександр Албул. Слова - Зеновій Филипчук.

Не ходи, Софійко, боса!
Скільки раз кажу тобі!
Бо Апчих залізе в носа   |
І запчихаєш тоді.        | 2 р

Приспів:
Апчих, Апчих,
Ми - гарненькі діти!
Апчих, Апчих,
Ми не хочемо хворіти!
Апчих, Апчих,
Виходи із хати!
Апчих, Апчих,            |
Нам не треба заважати!   | 2 р

Прийде в гості пан Укольчик,
Зробить голкою тік-тік,
Щоб далеко, аж у поле,   |
Той Апчих від тебе втік. | 2 р

Приспів. (2

Леонід Ямковий - Гопак



Леонід Ямковий - Гопак

Музика - Олександр Злотник. Слова - Леонід Ямковий. Виконує ансамбль "Цьомочки".

Щоб зробить таке веселе,
Щоб в усіх-усіх оселях
Діти радісні були?
Нумо, разом почали!

Приспів:
Гей, гоп, гопака,     |
Ось тобі моя рука.    |
Узялися всі за руки,  |
Вище, вище закаблуки! | (2)

Щоб зробить таке хороше,
Щоб розвіялась пороша,
І на вулиці моїй
Заспівали солов'ї?

Приспів.

Щоб зробить таке важливе,
Щоб усі були щасливі?
Ти і я, вони і ми,
Ну, подумайте самі.

Приспів.

Студія Лева - Молодший братчик



Студія Лева - Молодший братчик

В мене  молодший братчик,
Він смішний, мов зайчик.
Любить вушка наставляти
І бузково розмовляти.
І лине сміх, він звеселяє всіх,
І лине сміх, він звеселяє всіх.

Приспів:
Він на воду каже
Голь-голь-голь,
А на лікарку - коль-коль,
Молоток - це колоток,
Телефон - це лефотон.
Пиріжок - це рипізок,
Банячок - це нявочок,
Телевізор - це лєвізор,
А машина - жу-жу-жу.

В мене  молодший братчик,
Він смішний, мов зайчик,
Як почує нове слово,
То промовить так чудово.
І лине сміх, він звеселяє всіх,
І лине сміх, він звеселяє всіх.

Приспів.

І лине сміх, він звеселяє всіх,
І лине сміх, він звеселяє всіх.

Приспів.

"Щастя і добра" караоке



"Щастя і добра" караоке


Неба вам, неба вам ясного,
Сонця вам, сонця золотого,
З літної, з літної криниці
Чистої, чистої водиці!

Щастя вам, щастя і добра
Бажаємо на довгії літа!
Щастя вам, щастя і добра
Бажаємо на довгії літа!

Радості, радості й любові,
Щирості, щирості у слові,
Хай для вас розквітають квіти,
Люблять вас і шанують діти!

Щастя вам, щастя і добра
Бажаємо на довгії літа!
Щастя вам, щастя і добра
Бажаємо на довгії літа!

Щастя і добра



Щастя і добра

Коверчук Софійка і Настя - Пісня першокласника



Коверчук Софійка і Настя Пісня першокласника

ПІСНЯ ПЕРШОКЛАСНИКА (КАРАОКЕ)



ПІСНЯ ПЕРШОКЛАСНИКА (КАРАОКЕ)

виконують сестрички Настя і Софія Коверчуки
музика і слова Михайла Назарця
1.Перший раз іду до школи, Свій новий портфель несу. В сонячний день, цей чудовий, Перший раз до школи йду. Перший раз у перший клас, Перший дзвоник, нова школа. Нових друзів цілий клас, Перший раз у перший клас. 2.Мама з татом проводжають, І вітають від душі. В школі радо зустрічають, Перші мої вчителі. Перший раз у перший клас, Перший дзвоник, нова школа. Нових друзів цілий клас, Перший раз у перший клас. 3.Перший зошит, перша дошка, Перший день шкільний у нас. В цей осінній день чудовий, Ми йдемо у перший клас. Перший раз у перший клас, Перший дзвоник, нова школа. Нових друзів цілий клас, Перший раз у перший клас. Перший раз у перший клас, Перший дзвоник, нова школа. Нових друзів цілий клас, Перший раз у перший клас.