Тільки Не Плач Прагнення волі бʼється у грудях, як пташка у клітці Віра спалахує з кожним стисканням руки Бачу своїх - впізнаю по зарубці, по знаку, по мітці Жодного з них не заманиш на срібняки Нас не спалило вогнем, не втопило водою Мідними трубами нас не звели зі шляху Ти вже лягай, а я ще тихенько постою Ще помилуюсь, як місяць повзе по даху Тільки не плач - у сльозах не знайдеш порятунку Тільки не ний - не народиш запалу в нитті Все в наших силах - ми люди міцного ґатунку І ще буде любов, буде радість і щастя в житті Бачу обличчя людей, що ніколи не прийдуть Кращих за них я мало кого зустрічав Ті, хто лишились, - хороші - дарують надію Що в бурхливому морі знайдемо спокійний причал Гарні причини нас спонукають до руху Погані примушують мати ще більше вогню Тож ті, що приходять, приносячи смерть і розруху, Розвалять свої черепи об нашу броню Тільки не плач - у сльозах не знайдеш порятунку Тільки не ний - не народиш запалу в нитті Все в наших силах - ми люди міцного ґатунку І ще буде любов, буде радість і щастя в житті Зорі розсипані в небі, як крихти кришталю, Я б все дивився і мріяв, та мало часу Не можу дозволити краяти серце печаллю Бо як серце зірветься - впаду і не донесу Є, що нести, є чим світити і гріти Маю причину йти - і не одну Ми з тобою коштовні й прекрасні, немов самоцвіти Памʼятай свою цінність… Ходи-но сюди - обійму! Тільки не плач - у сльозах не знайдеш порятунку Тільки не ний - не народиш запалу в нитті Все в наших силах - ми люди міцного ґатунку І ще буде любов, буде радість і щастя в житті
Немає коментарів:
Дописати коментар